Značková kosmetika AVON - dodání až do domu
19.únor 2020

kurzy měn (ČNB):

1EUR24,900 Kč
1USD23,023 Kč
1GBP30,003 Kč
1CHF23,452 Kč


TOPlist

Celní služby a poradenství, služby Intrastat, celní deklarace Brno

vítejte na webové prezentaci naší společnosti - celního jednatelství a poradenství. Poskytujeme komplexní celní služby, poradentví export - import a služby Intrastat. Tyto webové stránky nabízejí informace nejen o společnosti a jejích službách, ale jsou rozšířeny o odkazy na informace důležité pro obchodování se zahraničím a o novinky z EU. Doufáme, že zde najdete potřebné informace a pokud ne, že nás za tímto účelem kontakujete. Jsme připraveni vám poskytnout komplexní služby a zaručujeme solidnost, odbornost a spolehlivost při jejich provádění.

Doufáme, že informace zde uváděné a služby námi poskytované budou podporou rozvoje vzájemně výhodných vztahů a strategických partnerství nejen u nás a v rámci celé Evropy, ale i zemí mimo náš kontinent.

Naší snahou je poskytování služeb na špičkové evropské úrovni, čímž především chceme našim zákazníkům aktivně pomáhat při obchodování uvnitř i vně EU. Naším cílem je snižování administrativní zátěže při celním řízení a tím napomáhat při vyhledávání a vytváření nových obchodních příležitostí, nových propojení a nových partnerských vztahů.

Naše služby ve zkratce - celní jednatelství, celní deklarace, celní poradenství, služby Intrastat, školení celní problematiky a Intrastatu.

novinky

Změny v celním sazebníku 2020
Upozorňujeme naše klienty, že od 1.1.2020 dojde ke změnám Kombinované nomenklatury (Společný celní sazebník). Celní správa vydala pracovní pomůcku - seznam změn s uvedením původních i nových kódů (najdete jej zde - "změny sazebníku 2020)."
vloženo: 24.11.2019 v 19:52:07
BREXIT - aktuální informace
Upozornění pro naše klienty - na webových stránkách celní správy ČR byla zveřejněna zvláštní sekce věnovaná BREXITu (vystoupení Spojeného království Velké Británie a Severního Irska z EU). Stále není jisté jak, kdy a za jakých podmínek k BREXITu dojde, doporučujeme tedy následujcíí odkaz průběžně sledovat a ve vaší společnosti se na BREXIT řádně připravit s ohledem k celnímu řízení, DPH i ostatním daním. Odkaz zde - "Informace o BREXITu 2019)."

Všechny společnosti, kterých se to týká, se musejí připravit, přijmout včas veškerá nezbytná rozhodnutí a provést všechna požadovaná administrativní opatření před BREXITem tak, aby nedošlo k narušení jejich podnikatelské činnosti.

vloženo: 11.4.2019 v 13:14:58
Změna hodnotových limitů pro prokazování původu zboží
S účinností od 1.1.2019 se mění hodntové limity používané při prokazování původu zboží. Na webu celní správy v sekci původ zboží, část "Preferenční původ zboží – Hodnotové limity" byl vložen nový přehled s přepočtem hodnotových limitů (vyjádřených v eurech) na národní měny jednotlivých států platných od 1. 1. 2019. S ohledem na pohyb kurzu jednotlivých měn k euru došlo ke změně přepočtu u některých měn včetně české koruny oproti roku 2018. Odkaz zde - "Hodnotové limity 2019)."
vloženo: 20.12.2018 v 12:46:28
Změny v celním sazebníku 2019
Upozorňujeme naše klienty, že od 1.1.2019 dojde ke změnám Kombinované nomenklatury (Společný celní sazebník). Celní správa vydala pracovní pomůcku - seznam změn s uvedením původních i nových kódů (najdete jej zde - "změny sazebníku 2019)."
vloženo: 26.11.2018 v 10:16:36
Upozornění na podvodné jednání přepravní společnosti
​Generální ředitelství cel upozorňuje na podvodné jednání přepravní společnosti ASIA AIRLINE LOGISTICS, která vyžaduje po příjemci zboží zaplacení poplatků souvisejících s celním řízení v České republice.

Zmíněná společnost zasílá příjemcům zboží falešný předpis, který má údajně odesílat Celní správa ČR a požadovat zaplacení částky 650 EUR za pojištění zboží, které se nachází v celním skladu. Příjemce je mylně informován v tom smyslu, že teprve po uhrazení požadované částky čeští celníci proclí zboží.

Více info zde - "Upozornění na podvodné jednání přepravní společnosti."
vloženo: 11.7.2018 v 11:46:35