Značková kosmetika AVON - dodání až do domu
20.srpen 2022

kurzy měn (ČNB):

1EUR
1USD
1GBP
1CHF


TOPlist

Celní služby a poradenství, služby Intrastat, celní deklarace Brno

vítejte na webové prezentaci naší společnosti - celního jednatelství a poradenství. Poskytujeme komplexní celní služby, poradentví export - import a služby Intrastat. Tyto webové stránky nabízejí informace nejen o společnosti a jejích službách, ale jsou rozšířeny o odkazy na informace důležité pro obchodování se zahraničím a o novinky z EU. Doufáme, že zde najdete potřebné informace a pokud ne, že nás za tímto účelem kontakujete. Jsme připraveni vám poskytnout komplexní služby a zaručujeme solidnost, odbornost a spolehlivost při jejich provádění.

Doufáme, že informace zde uváděné a služby námi poskytované budou podporou rozvoje vzájemně výhodných vztahů a strategických partnerství nejen u nás a v rámci celé Evropy, ale i zemí mimo náš kontinent.

Naší snahou je poskytování služeb na špičkové evropské úrovni, čímž především chceme našim zákazníkům aktivně pomáhat při obchodování uvnitř i vně EU. Naším cílem je snižování administrativní zátěže při celním řízení a tím napomáhat při vyhledávání a vytváření nových obchodních příležitostí, nových propojení a nových partnerských vztahů.

Naše služby ve zkratce - celní jednatelství, celní deklarace, celní poradenství, služby Intrastat, školení celní problematiky a Intrastatu.

novinky

Změny Společného celního sazebníku 2008 + JSD + Intrastat
Upozorňujeme naše klienty, že od 1.1.2008 došlo ke změnám Kombinované nomenklatury (Společný celní sazebník). Celní správa vydala pracovní pomůcku - seznam změn s uvedením původních i nových kódů (najdete jej zde - "sazebník 2008."
Současně upozorňujeme na vydání nové příručky pro vyplňování JSD a Intrastatu. Našim stálým klientům zasíláme přehledy změn, které se jich přímo dotknou.
vloženo: 7.1.2008 v 6:55:22
Přání do nového roku 2008
Vše nejlepší do nového roku 2008, mnoho úspěchů pracovních a soukromých, hodně štěstí, zdraví a spokojenosti přejeme všem dobrým lidem, především všem našim zákazníkům a návštěvníkům našich stránek.
vloženo: 2.1.2008 v 11:47:50
Změna kontaktů - FAX
Z technických důvodů jsme byli nuceni od dnešního dne, tj. 04.04.2006, změnit číslo faxu. Původní číslo 545 218 308 tedy již bohužel není funkční. Va?e faxové zprávy prosím zasílejte na nové číslo 548 21 78 70. Ostatní kontakty, e-maily a telefonní čísla zůstávají v platnosti.
vloženo: 4.4.2006 v 10:07:11

!!! ZMĚNA SÍDLA PROVOZOVNY !!!

Dovolujeme si Vám tímto oznámit, že k dnešnímu dni došlo ke změně provozovny naší společnosti:

původní:
Martin BÁBEK
Řípská 9
62700 Brno-Slatina

současná:
Martin BÁBEK
Hájecká 14
61800 Brno-Černovice

(areál ČSAD, budova celního úřadu, 3.patro)

Současně Vás tímto také žádáme o uvádění našeho DIČ na daňových dokladech ve správném formátu, stanoveném novelou zákona o DPH. Naše nové daňové identifikační číslo: CZ 7103313503.

Veškerou korespondenci zasílejte prosím na novou adresu. Ostatní adresy (sídlo společnosti) a ostatní spojení zůstavají nezměněny.

Více informací v sekci "kontakty" .

vloženo: 17.5.2004 v 6:22:10
Vstup ČR do Evropské unie

Váľení obchodní přátelé, váľení spoluobčané,

právě jsme se stali aktivními účastníky jedné z nejvýznamnějąích událostí dosavadní existence českého státu. Od této chvíle přestává Česká republika existovat jako samostatný státní celek a stává se součástí Evropské unie.

Ponecháme-li stranou názory optimistů i pesimistů, co nám tento okamľik přinese či naopak odebere, nezbývá neľ obrátit svůj zrak k nebesům a ptát se jiné "instituce" proč se tak vůbec stalo, či proč se tak nestalo jiľ dříve. Ponecháváme na kaľdém z vás, kterou otázku si vybere a zda na ni bude očekávat i odpověď.

Přejeme vám, a? vám tato změna nepřinese nic zlého, naopak přejeme vąem jen to dobré a lepąí a lepąí...

vloženo: 1.5.2004 v 0:00:01