Značková kosmetika AVON - dodání až do domu
2.červen 2020

kurzy měn (ČNB):

1EUR26,650 Kč
1USD23,850 Kč
1GBP29,915 Kč
1CHF24,808 Kč


TOPlist

Celní služby a poradenství, služby Intrastat, celní deklarace Brno

vítejte na webové prezentaci naší společnosti - celního jednatelství a poradenství. Poskytujeme komplexní celní služby, poradentví export - import a služby Intrastat. Tyto webové stránky nabízejí informace nejen o společnosti a jejích službách, ale jsou rozšířeny o odkazy na informace důležité pro obchodování se zahraničím a o novinky z EU. Doufáme, že zde najdete potřebné informace a pokud ne, že nás za tímto účelem kontakujete. Jsme připraveni vám poskytnout komplexní služby a zaručujeme solidnost, odbornost a spolehlivost při jejich provádění.

Doufáme, že informace zde uváděné a služby námi poskytované budou podporou rozvoje vzájemně výhodných vztahů a strategických partnerství nejen u nás a v rámci celé Evropy, ale i zemí mimo náš kontinent.

Naší snahou je poskytování služeb na špičkové evropské úrovni, čímž především chceme našim zákazníkům aktivně pomáhat při obchodování uvnitř i vně EU. Naším cílem je snižování administrativní zátěže při celním řízení a tím napomáhat při vyhledávání a vytváření nových obchodních příležitostí, nových propojení a nových partnerských vztahů.

Naše služby ve zkratce - celní jednatelství, celní deklarace, celní poradenství, služby Intrastat, školení celní problematiky a Intrastatu.

novinky

Vstup ČR do Evropské unie

Váľení obchodní přátelé, váľení spoluobčané,

právě jsme se stali aktivními účastníky jedné z nejvýznamnějąích událostí dosavadní existence českého státu. Od této chvíle přestává Česká republika existovat jako samostatný státní celek a stává se součástí Evropské unie.

Ponecháme-li stranou názory optimistů i pesimistů, co nám tento okamľik přinese či naopak odebere, nezbývá neľ obrátit svůj zrak k nebesům a ptát se jiné "instituce" proč se tak vůbec stalo, či proč se tak nestalo jiľ dříve. Ponecháváme na kaľdém z vás, kterou otázku si vybere a zda na ni bude očekávat i odpověď.

Přejeme vám, a? vám tato změna nepřinese nic zlého, naopak přejeme vąem jen to dobré a lepąí a lepąí...

vloženo: 1.5.2004 v 0:00:01
Dokončen nový design serveru
K dnešnímu dni byly zprovozněny všechny sekce našeho serveru. Doufáme, že nejen uváděné informace a aktuální novinky z EU, ale i námi poskytované služby přispějí ke včasné přípravě vaší společnosti na vstup do EU, k získání nových obchodních partnerů či ke zlepšení obchodních vztahů stávajících.
vloženo: 26.2.2004 v 10:42:01
Nový design stránek
Představujeme Vám tímto nový design naąeho serveru. Ve spolupráci s odborníky jsme upravili nejen vzhled, ale i obsah serveru, doplnili nové sekce, zajímavosti a odkazy.
vloženo: 18.2.2004 v 18:00:00